UUDIS

Audru osavalla külalislahkuse päevale registreerimine

Eelmisel aastal toimus I Audru külalislahkuse päev. Ilm ei soosinud meie ettevõtmist, suvekuu kohta oli üsna külm ja vihmane, kuid vaatamata sellele päris paljud audrukad näitasid oma külalislahkust. Külastajatele pakuti toitu, jooke, käsitööd, teise ringi kaupa, kanuu rentimise võimalust, massaaži, võimalust valmistada käsitööd, korraldati näitusi, kontserte ja palju muudki. Valik oli rikkalik.

Teeme seda taas! Audru osavalla külalislahkuse päev toimub 17. juunil 2023 algusega kell 12.00.

Kutsume üles Audru osavalla rahvast avama oma kodu uksi, aknaid, aedu või garaaže, et pakkuda oma külalistele kõike seda, mida teil pakkuda on.

Ootame registreeruma 9. juunini kõiki, kellel on midagi oma külalistele pakkuda.

Registreerimiseks saada audruksk@audru.ee järgmised andmed:

*Aadress;

*Lühitutvustus, mida te oma külalistele pakute;

*Kontaktandmed;

*Kellaaeg, millal olete külalistele avatud.

Päev lõpeb Audru pagis Suve alguspeoga, kus saab tantsu lüüa Nedsaja Küla Bändi saatel!

Kogu info avaldame kultuur.audru.ee ja FB lehel „Audru külalislahkuse päev“.

Külalislahkeid leiad kaardil: Külalislahkete KAART

PS! Kaart täieneb jooksvalt kuni 15. juunini.

Külalislahkust hindavad anonüümsed inspektorid, kes omistavad kõige originaalsematele ja külalislahkematele pakkujatele kõige külalislahkema osaleja tiitli, mis antakse üle Audru osavallapäevadel laupäeval, 5. augustil Audru pargis.

Eelmisel aastal pälvisid külalislahkema osaleja tiitli Lehe talu Kõima külast ja Dora Käsperi kodumuuseum-näitus Audru alevikust.

Nüüd saadaval ka kuukaardid!

Audru Spordikeskuses on nüüd saadaval kuukaardid hinnaga 25€. Kuukaardiga võib kuu aja jooksul trennis käia nii palju, kui ise soovid ja jaksad. Küsi kuukaarti spordikeskuse administraatorilt.

Audru Spordikeskuse FB leht ei ole aktiivne

Seoses sellega, et Audru Spordikeskuse ametliku Facebooki lehe administraatori konto kaaperdati, ei ole meil enam sellele ligipääsu. Otsime võimalust seda taastada. Seoses sellega on spordikeskuse FB juba pikemat aega mitteaktiivne. Spordikesekuse tegevuste kohta...