SÜNDMUS

PUULUUP Valgeranna Veinitallis

PUULUUP Valgeranna Veinitallis

Alguse Kuupäev: detsember 27, 2021
Kell: 19:00
Lõpu kuupäev: detsember 27, 2021
Kell: 20:30

Asukoht: Ringi 13a, Audru alevik, 88301, Pärnu linn

Korraldaja: Audru Kultuurikeskus
Lisainfo link: -

Pilet: EUR12

NB! Samal ajal toimuma pidanud Eeva ja Villu Talsi kontsert jääb esinejate tervislikel põhjustel ära.

Ülihea meel on aga tõdeda, et kontsert ei jää ära vaid meid rõõmustab oma kohalolekuga ansambel Puuluup.

Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (kes on ka antropoloog ja õppejõud). Nende esimene album “Süüta mu lumi” kevadel 2018, 7-tollisel vinüülil topeltsingel “Kasekesed / Käpapuu” ilmus kevadel 2020.

Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga. Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja krabinad. Muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga ning kohati filmilik ja tume, hiilides muistsete Vormsi talharpamängijate kambrites ja kandub neist edasi. Kõlab traditsiooniga impregneeritud omaloomingut, viiteid pungiklassikale ja õpetliku sisuga romantilist neozombiepostfolki.

Mehed ise sõnavad oma loomingu kohta tagasihoidlikult nii: “Meie peamine sõnum rahvamuusika kontekstis on see, et vaadake, hiiu kandlega saab teha igasuguseid asju, õppige pilli ning tehke ka. See on see, milles meist võiks rahvamuusikale kasu olla.”

Piletid hinnaga 12€ on müügil Audru osavallakeskuses E-R 8.00-17.00 v.a. 23.12 kell 8.00-12.00, 24.12 SULETUD, 31.12 kell 8.00-12.00. (info telefonil 5344 9277) ja Audru spordikeskuses E-R 15.00-21.30 23.12 kell 15.00-18.30, 24.12 ja 31.12 SULETUD (info telefonil 446 4036). Kontserdile kehtivad Talside kontserdiks soetatud piletid. Kellele ei ole aga Puuluup maitsetmööda, siis on võimalik oma piletid tagasi tuua samasse kohta, kust on need soetatud. NB! PILETID SAAB TAGASTADA KUNI 29.12.2021. Hiljem tagastatud piletite eest raha ei tagasi ei saa.

Kogu info telefonil 5804 0443.

Veinitalli uksed avatakse kell 18.30, avatud KOHVIK. Riietuda tuleks mugavalt ja soojalt.

NB! Kontserdil kehtivad valitsuse poolt COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud korraldused. Ära jää viimasele minutile, sest tõendidte kontrollimine võtab aega!

Kontserti korradab Audru kultuuri- ja spordikeskus koostöös Valgeranna Veinitalli ja Audru osavallakeskusega.

VEEL ÜRITUSI

18 jaanuar
Audru alevik
Kolmapäev

Eeterlike õlide ABC

Sauna 1, Audru alevik, Pärnu linn, Estonia

See pöördumine on Sulle, kes Sa otsid puhtaid ja looduslikke lahendusi tervise toetamiseks. Võta kaasa märkmik ja kirjutusvahend. Kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun kirjuta maiakir@hot.ee või FB-s Maia Kir […]
27 detsember
Audru Alevik, Pärnu Linn
Teisipäev

Hendrik Sal-Salleri ja Erko Laurimaa aastalõpu kontsert

Ringi tn 13a, Audru Alevik, Pärnu Linn, Pärnumaa

Audru Kultuuri- ja Spordikeskus koostöös Valgeranna Veinitalliga kutsuvad Audru tradisioonilisele aastalõpu kontserdile, kus teie ette astuvad ülesse Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa. Esitlusele tulevad paljud Smilersi surematud hitid. Vageranna Veinitalli […]
03 detsember
Audru Alevik, Pärnu Linn
Laupäev

Jõulupärja valmistamise töötuba

Pärna allee 14, Audru Alevik, Pärnu Linn, Pärnumaa, Estonia

Muuseumi talviste töötubade sarjas leiab aset ka üks natuke suurem meisterdamine. Laupäeval, 3. detsembril hakkame valmistama jõulupärgasid! – Kasutame looduslikke materjale ning soovi korral võib ka ise midagi pärjale lisamiseks kodust […]