SÜNDMUS

Merle Palmiste vabakava “Ala(s)ti Palmiste”

Merle Palmiste vabakava “Ala(s)ti Palmiste”

Alguse Kuupäev: märts 17, 2924
Kell: 19:00
Lõpu kuupäev: märts 17, 2024
Kell: 20:30

Asukoht: Audru Kultuurikeskus, Estonia

Korraldaja: Audru Kultuuri- ja Spordikeskus
Lisainfo link: -

Pilet: EUR15

Alati kaunis ja silmapaistev näitlejanna, kes kokku 30 aastat meelitanud publikut Eesti Draamateatrisse lavastusi vaatama, tuleb üsna avatult kui mitte öelda alasti publiku ette lugudega oma elust.
Õhtu kava on vaba näitekirjaniku kirjutatud tekstist ning remarkidest, mille näitlejanna peaks pähe õppima, lavastaja kindlakäelistest suunistest ning loodetavasti ka kriitikute viisakalt vinguvast kriitikast. See on vabakava. Publiku ette astub üks ja ainus Merle Palmiste (Eesti Draamateater).

Etendus on ühes vaatuses ja kestab umbes 1 tund ja 15 minutit.

Piletid eelmüügi hinnaga 15€ saadaval SIIN, Audru osavallakeskuses E-N 8-17, R 8-16 ja Audru Spordikeskuses E-R 15-21, L 11-20.

Kohapeal pileti hind 20€.

VEEL ÜRITUSI

04 mai
Audru Alevik, Pärnu Linn
Laupäev

Mõisapargi SUMIN / Alen Veziko

Ringi tn 13a, Audru Alevik, Pärnu Linn, Pärnumaa

Soolokontsert endises Audru mõisakompleksi hobusetallis, kus esitusele tuleb paremik Aleni loomingust. Uksed avatakse 18.00, kontserdi algus 19.00. Tallis sees on avatud kohvik, terrassil pakutakse kiviahju pitsat. Pilet 15.- eelmüügist Fientas […]
04 mai
Audru alevik
Laupäev

Audru mõisapargi “Teeme ära” korrastustalgud

Audru park, Audru alevik, Pärnu linn, Estonia

Armsad audrukad, mis oleks kui teeks ära? Teeks pargi puhtaks ja korda! Nii, et meil kõigil oleks seal mõnus kevadet nautida ning pere- ja sõpradega pikniku pidada. Audru Mõisapargi Selts […]
05 märts
Audru alevik
Teisipäev

Eva Lepiku näitus “Elust enesest”

Pärna allee 14, Audru alevik, Pärnu linn, Estonia

Audru muuseumis on taas maalinäitus. Seekord on kaminasaali kaunistamas meie kohaliku kunstniku Eva Lepiku imetoredad maalid elust enesest. Sellest ka näituse nimetus. Ootame teid imetlema!